DM Miyuki

Marka olarak faliyetlerimize 2015 yılında başladık. Takı tasarımı, modellemesi ve üretimi başlıca faliyet alanımızı oluşturmaktadır. Takı sektöründe kendimiz tasarlayıp ekibimiz tarafından, titizlikle ürettiğimiz, benzersiz takılarımızı el emeğine değer veren, kendi modasını kendi yaratan seçkin müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Modayı yakından takip ediyor ve kataloğumuzu bu doğrultuda yeni modellerde sürekli güncel tutuyoruz.

Şirket politikamız gereği müşteri memnuniyeti ön planda tutuyoruz. Kullanıcılarımız bize Mesai saati gözetmeksizin, 7/24 sosyal medya platformları ve internet aracılığıyla kolay ulaşım sağlayabilmektedir. Teknik alt yapımız sayesinde müşteri taleplerine yönelik hızlı bir şekilde aksiyon alıyor, bize duyulan güven ve memnuniyete layık olabilmek için markamızı sürekli ileriye taşımaya gayret ediyoruz.

Siz değerli müşterilirimize en iyi hizmeti sunabilmek için enerjimizi tasarım ve üretime verdiğimiz için Fiziki bir mağazamız bulunmamakta olup, üretimimizi Samsunda bulunan atölyemizde gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizi www.dmmiyuki.com adresinden satın alabilir, www.instagram.com/dm_miyuki  ve [email protected] adreslerinden iletişime geçerek özel sipariş oluşturabilirsiniz.

 


Mağzamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.. 💛

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR